HAKKIMIZDA

Çocuklar mutlu olsun diye…

1996 yılında İbrahim Polat tarafından kurulan PLT Life Tekstil, faaliyetlerine bay, bayan ve çocuk giyim imalatı ile başlamış, ilerleyen yıllar içerisinde çocuk ve genç giyim üretiminde uzmanlaşarak sektöründe bölgenin lideri olmayı başarmıştır.

Üretime 50 m2’lik atölyede başlayan PLT Life günümüzde kurumsal-rekabetçi yapısı ve ulusal-uluslararası ölçekte yürüttüğü projeler ile hızla büyüyerek 4.500 m2’lik modern fabrikasına kavuşmuştur. Yenilikçi bakış açısı ile büyümeyi ve gelişmeyi ilke edinen PLT Life modern fabrikasında 1.600.000 adet/yıl kapasite ile güncel dünya trendlerine uygun 0-16 yaş kız ve erkek çocuk giyimi üretmektedir. Sahip olduğu ileri üretim teknolojileri ve inovatif süreçleri sayesinde yüksek kaliteli ürünleri düşük maliyetlerle üreten PLT Life, taleplere en hızlı şekilde cevap verebilmektedir.

Müşteri odaklı anlayışı ile değişen trendleri ve talepleri yakından takip eden PLT Life, mağaza zincirleri ile sürekli büyüme vizyonu, yenilikçi projeleri ve dinamik kadrosu ile yurtdışı piyasalarında da adından söz ettirmeyi başarmıştır.

MİZYONUMUZ

Kaliteli ürün çeşitliliği ile müşteri memnuniyeti yüksek, nitelikli çalışanı ile sektörde öncü, teknoloji odaklı ve inovatif yönetim anlayışıyla etik değerleri olan, köklü ve güvenilir bir firma.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi tasarımları ile modaya yön vermek ve uluslararası öncü markaların çözüm ortağı olmak.

DEĞERLERİMİZ

BİZ;
Hızlı çalışan
Modayı yakından takip eden
Uygun maliyetlerle kaliteli ürün yapan
Güler yüzlü
Sözüne sadık
Kaliteli kişilerle çalışan
Çalışana ve fikirlerine değer veren
Uygulamalarda esnek olan,
Değişime ve yeniliklere açık olan
Yaptığı işlerde kararlı ve cesur olan
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan
Çalışanlara ve müşterilerine karşı her anlamda adil ve dürüst olan
İş ahlakına bağlı olan
Disiplinli
Kalite bilinci olan
Deneyim sahibi
BİR FİRMAYIZ…